EN RU LT

Dezinfekcijos lempos

Suaugęs žmogus per parą vidutiniškai 20 tūkstančių kartų įkvepia ir iškvepia, o per mūsų plaučius pereina apytiksliai 10 000 litrų oro. Be to, beveik 90 % savo laiko žmonės praleidžia patalpose. Taigi labai svarbu, kokiu oru mes kvėpuojame!
Kad oras būtų maksimaliai švarus ir kokybiškas, reikalingas baktericidinis recirkuliatorius. Kas tai yra? Paprastai sakant, tai yra ultravioletinė lempa, kurią daugelis dar tikrai prisimename iš vaikų darželio laikų kaip „kvarcinę saulutę“.
Jos orui ir paviršiams daro tą patį, ką Jūs darote rankoms, kai plaunatės jas su muilu. Baktericidinės lempos šimtais, net tūkstančiais kartų sumažina bakterijų ir virusų skaičių ore, kuriuo Jūs kvėpuojate! Tuo pat metu šios lempos nesterilizuoja oro, ir tai yra gerai, nes gyventi sterilioje aplinkoje žmonėms būtų nenatūralu.
Baktericidinio recirkuliatoriaus veikimo principas yra pagrįstas nuolatine, aktyvia oro cirkuliacija visai šalia ultravioletinių lempų, užtikrinant maksimalų dezinfekavimo efektyvumą. Recirkuliacinėje kameroje yra atspindintis vidinis paviršius, kur pakartotinai yra atspindimi ultravioletiniai spinduliai, taip padidinant spinduliavimo intensyvumą ir sustiprinant dezinfekavimo efektą.
Baktericidiniai oro recirkuliatoriai:
- puikiai tinka orui dezinfekuoti ligoninėse (ypač priimamuosiuose, operacinėse, gimdyklose ir pan.), tyrimų laboratorijose, veterinarinėse klinikose, vaikų darželiuose, mokyklose, biuruose ir kt.
- ultravioletiniai spinduliai sunaikina patogeninius virusus, bakterijas ir grybelius, kurių yra ore, o tai labai efektyviai leidžia kovoti su ligomis, plintančiomis oro lašeliniu būdu (Covid-19)
- užtikrina visišką apsaugą nuo tiesioginių ultravioletinių spindulių, neozonuoja, nes yra naudojamos specialios neozonuojančios lempos.
- patalpose, kuriose yra žmonių, tai priimtiniausias ir efektyviausias oro dezinfekavimo būdas, kurį lengva įsirengti, taikyti ir prižiūrėti. Dirba tyliai.
LEDoutlet.lt siūlo moderniausias neozonuojančias baktericidines lempas „BactoSfera“, veikiančias iki 60 metrų. ORBB 30x2 ORBB30/2 17-004.
Mes rūpinamės savo reputacija ir Jūsų saugumu! Daugiau

LED lempučių efektyvumo skaičiuoklė

Apskaičiuokite, kiek sutaupytumėte ir koks yra LED atsipirkimo laikas!

+
+

Sutaupoma

Atsipirkimo laikas:

Iš viso taupoma:

Uždarykite skaičiuoklę